Insolvenční registr

Ukázka zdrojového kódu

Užitečná data o zákaznících přímo ve Vašem ERP systému

Propojení SAPu s insolvenčním registrem je řešeno formou zákaznické transakce ZISIR, která přistupuje k aktuálním on-line datům portálu Justice.cz na adrese isir.justice.cz. Můžete si tak snadno prověřit, zda Vaši zákázníci nejsou v insolvenci přímo z ERP systému.

Výběrová obrazovka

Záznamy v registru je možné vyhledávat pomocí různých kritérií:

  • Podle SAP čísla odběratele (KUNNR – Kunden Nummer)
  • Podle identifikačního čísla (IČ) ekonomického subjektu
  • Podle rodného čísla (RČ) fyzické osoby
  • Podle jména/nazvu a bydliště/sídla

Výběrová obrazovka

Za účelem urychlení přístupu k datům je možné záznamy alternativně vyhledat také v databázi SAPu, namísto zdlouhavějšího prohledávání on-line rejstříku Justice.cz. Stáří záznamů ve vyrovnávací paměti lze řídit parametrem počet dnů.

Reporty

Výstup se zobrazí buď jako standardní sestava ALV, popřípadě jako webová stránka (HTML sestava).

Report ALV

HTML výstup

Report HTML

V tomto formátu je možné sestavu také exportovat

Export HTML stránky

Proklik na detail insolvenčního řízení

Detail insolvenčního řízení

Zpět na přehled projektů

Pokud Vás program zaujal a našli byste pro něj využití i ve Vaší firmě, napište mi a určitě se dohodneme. Mohu Vám poskytnou buď veškeré zdrojové kódy, popřípadě zprovoznit transakci přímo ve Vašem SAP systému.

Rád Vám nabídnu i další SAP transakce, které by pro Vás mohly být užitečné. Například napojení na Registr nespolehlivých plátců DPH nebo různé nástroje na hromadné exporty dat (zdrojové kódy, IDocy, velké DB tabulky…).

Pokud Váš SAP něco neumí, není niž snažšího, než potřebnou funkcionalitu doprogramovat. Během let strávených v IT oboru se mi podařilo nashromáždit potřebné know-how a velice rád se o něj s Vámi podělím.